Тel. +48 (22) 490-81-90
Zamów rozmowę
Testuj bezpłatnie Panel klienta
Zamów rozmowę
Twoje imię:
Ошибка!
Twój numer telefonu:
Ошибка!
pl
eTutorium

O projekcie eTutorium

eTutorium - projekt utworzony na bazie doświadczenia w biznesie e-learningu

W 2008 roku

Zaczynaliśmy jako deweloperzy i prowadzący webinarów oraz kursów online dla księgowych i specjalistów finansowych. W ciągu roku zrozumieliśmy, że aby skutecznie rozwijać biznes w sferze e-learningu, potrzebujemy własnej, bardziej nowoczesnej, platformy do szkoleń i kursów online. Dlatego też stworzyliśmy i wyposażyliśmy ją we wszystkie potrzebne nam funkcje. Jednocześnie aktywnie promowaliśmy naszą działalność na rynku kształcenia internetowego, dzięki czemu jeszcze bardziej mogliśmy ulepszyć platformę, biorąc pod uwagę potrzeby szkoleniowców.

2015 rok

Ten rok możemy nazwać rokiem nowości. Uruchomiliśmy projekt eTutorium, który łączy w sobie zaktualizowaną i wielofunkcyjną platformę eTutorium Webinar z eTutorium Academy – akademią profesjonalnych i pożądanych na rynku szkoleniowców.

Dobrze znamy specyfikę nauczania online, na której skupiamy się od 2008 roku. Wiemy, że występowanie przed uczestnikami „na żywo” znacząco różni się od występowania przed kamerą. Stale nauczamy i doskonalimy naszych szkoleniowców internetowych. Osiągnęliśmy już znaczący sukces w tworzeniu własnego systemu biznesu e-learningowego, a teraz chcemy podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem.


eTutorium
Od czego wszystko się zaczęło?

2008 rok Uruchomienie projektu Akademia Finansowa Aktiv

Stworzenie własnej
platformy do webinarów

Nie mogliśmy znaleźć jakiejkolwiek platformy, która byłaby w stanie sprostać wszystkim potrzebom naszego kształcenia online. Dlatego też stworzyliśmy własną funkcjonalną platformę do webinarów pl.webinary.biz.


2010 rok Pojawienie się na rynku biznesu e-learningowego

Uruchomienie projektu eTutorium

Projekt połączył zaktualizowaną platformę do webinarów eTutorium Webinar i eTutorium Academy – akademię szkoleniowców, w której dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu kształcenia online.

Uruchomienie projektu
Akademia Finansowa „Aktiv”

Opracowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń online i
webinarów dla księgowych i
specjalistów finansowych.

1 500+
przeprowadzonych webinarów

20
praktycznych kursów online

2 500+
absolwentów rocznie

2009 rok Stworzenie własnej platformy do webinarów

Pojawienie się na rynku
biznesu e-learningowego

Przeanalizowaliśmy potrzeby rynku e-learningowego i zrozumieliśmy, że nasza platforma stanie się znakomitym rozwiązaniem dla szkoleniowców internetowych. Na dzień dzisiejszy każdego miesiąca odbywa się na niej ponad 1 500 webinarów.

2015 rok Uruchomienie projektu eTutorium

NASZ ZESPÓŁ

Zespół eTutorium to grupa silnych i energicznych superbohaterów starających się zwalczać wciąż pojawiające się na świecie nudne webinary, przerywający się dźwięk i „zamrażające się” obrazki. Nieustannie niesiemy pomoc planecie szkoleniowców, chroniąc ją przed problemami technicznymi i obojętnością grupy docelowej, a także odkrywając tajemnice tworzenia skutecznego systemu e-learningowego.

Copyright © 2015 Aktiv Spółka z o.o.

Mobile language switcher