Тel. +48 (22) 490-81-90
Zamów rozmowę
Testuj bezpłatnie Panel klienta
Zamów rozmowę
Twoje imię:
Ошибка!
Twój numer telefonu:
Ошибка!
pl
eTutorium
, Opublikowano w Autorska kolumna Anny Verby
Stworzyłeś kurs online, uwzględniając wszystkie moje zalecenia na który według Twoich założeń powinien być spory popyt. Teraz przyszedł najwyższy czas na to, aby zadać sobie pytanie: jak go sprzedawać?

, Opublikowano w Autorska kolumna Anny Verby
Wszyscy wiemy, że kurs elektroniczny powinien zachęcać swoim programem i zamieniać nudną teorię w przyjemny materiał edukacyjny. Zawiłościami tworzenia udanego i racjonalnego procesu kształcenia zajmuje się planowanie dydaktyczne ukierunkowane na maksymalizację zaangażowania uczestnika od początku kursu do jego zakończenia.

, Opublikowano w Autorska kolumna Anny Verby
Załóżmy, że jesteś ekspertem w określonej dziedzinie wiedzy. Możesz pochwalić się bogatym doświadczeniem w nauczaniu i imponującą listą uczniów oraz absolwentów. Ale co robić, gdy miasto, w którym mieszkasz i pracujesz, nie daje Ci zbyt wielu możliwości?

, Opublikowano w Autorska kolumna Anny Verby
Wiele firm prowadzących działalność związaną z kształceniem na własnej skórze przekonało się, że podczas tworzenie programu kształcenia online nie wystarczy trzymać się powszechnie stosowanych metod, aby zapewnić sobie zyski z projektu. Szczególnie tyczy się to firm, które zdecydowały się działać na większą skalę i, razem z kształceniem stacjonarnym, zaczęły realizować…

Copyright © 2015 Aktiv Spółka z o.o.

Mobile language switcher