22-24 marca 2016

Cykl bezpłatnych szkoleń online
«Przepis na udany webinar - 2016»

Dowiedz się, jak stworzyć i przeprowadzić interesujący webinar, dzięki któremu zyskasz klientów, zwiększysz sprzedaż i otrzymasz tytuł eksperta


O cyklu szkoleń

„Przepis na udany webinar -2016” to cykl wystąpień internetowych najlepszych i doświadczonych specjalistów z zakresu tworzenia i przeprowadzania webinarów na polskim rynku. Podczas czterech godzin kursu rozłożonych na dwa dni dowiesz się między innymi, czym powinien charakteryzować się udany webinar, jak tworzyć angażujące odbiorców treści, jak utrzymać zainteresowanie słuchaczy i co zyskujesz, organizując tego typu spotkania. Webinary odbędą się w formie interaktywnych szkoleń, podczas których będziesz mógł zadawać prowadzącym pytania. Nie zabraknie praktycznych przykładów i wykorzystywania nowoczesnych metod dzielenia się wiedzą.

Co zyskasz, biorąc udział w naszym bezpłatnym cyklu szkoleń?

 • Dowiesz się jak i po co prowadzić webinar: powiemy Ci, jak przygotować się do przeprowadzenia udanego webinara, wykorzystując innowacyjne narzędzia, a także czego unikać i o czym szczególnie pamiętać, aby osiągnąć wyznaczone przez siebie cele.
 • Nauczysz się tworzyć treści, które angażują słuchaczy: skuteczny webinar to taki, który od początku do końca interesuje odbiorców. Podczas naszego szkolenia powiemy Ci, jak przygotowywać atrakcyjne prezentacje i jak najlepiej przelewać słowa na ekran.
 • Odkryjesz sekrety utrzymywania uwagi odbiorców: podpowiemy Ci, co robić, aby odbiorcy do ostatniej chwili słuchali cię z zainteresowaniem.
 • Poznasz największe zalety webinarów: dzięki tego typu szkoleniom możesz skutecznie monetyzować swoją wiedzę i umiejętności, ale nie tylko – zalet webinarów jest o wiele więcej.

Szkolenia przeprowadzą:Renata Myczka

Renata Myczka

Coach, pedagog, socjoterapeuta i trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Założycielka Centrum Rozwoju i Wsparcia. Prowadzi sesje coachingowe, szkolenia, treningi, warsztaty i webinary z zakresu kompetencji miękkich.


>Robert Oskwarek

Robert Oskwarek

Trener biznesu i właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu.

Prowadzi autorskie szkolenia w wyżej wymienionych obszarów tematycznych dla grup i osób prywatnych, warsztaty, konferencje i gale. Wieloletni praktyk sprzedaży.


Antoni Łącki

Antoni Łącki

Certyfikowany coach i trener.

NLP Practicioner & Master. Przedsiębiorca oraz niezależny konsultant. Założyciel Akademii Rozwoju Osobistego oraz współzałożyciel firmy szkoleniowej Brainmuscle. Członek International Association of Coaching.Spotkania organizujemy głównie dla:

Program cyklu szkoleń online

O czym będziemy rozmawiać?

22.03.2016 (wtorek, 19:00-20:05)

19:00-19:15

Wstęp


19:15-20:05

Temat: Prowadzenie webinaru krok po kroku:

 1. Jak prowadzić webinar?
 2. Od czego zacząć?
 3. O czym nie można zapomnieć?
 4. Co robić, a czego nie robić?
 5. Jakie są podstawowe zasady udanego webinaru?

Prowadząca: Renata Myczka


 

23.03.2016 (środa, 19:00-20:05)

19:00-19:05

Wstęp


19:05-20:05

Temat: «Jak utrzymać uwagę słuchacza na webinarze?»

 1. Jak skupić na sobie uwagę słuchaczy?
 2. Co robić, by Cię słuchano?
 3. Jak przygotować doskonały plan wystąpienia i prezentacji na webinar?

Prowadząca: Robert Oskwarek


 

24.03.2016 (czwartek, 19:00-20:05)

19:00-19:05

Wstęp


19:05-20:05

Temat: «Dlaczego warto robić webinaria?»

 1. Jak wykorzystywać webinary w biznesie?
 2. Jak budować wizerunek eksperta poprzez webinary?
 3. Jak sprzedawać przez webinary?

Prowadzący: Antoni Łącki


Dla wszystkich uczestników!‎


В подарокW prezencie

Na wszystkich uczestników webinara czeka cenny PREZENT - poradnik "50 sekretów profesjonalnego trenera"

Gdzie i kiedy?

Aby wziąć udział, musisz wcześniej zarejestrować się

Data: 22-24 marca 2016

Godzina: 19:00-20:05

Miejsce: ONLINE

Cena: bezpłatnie

Wykorzystaj możliwości Internetu!

Dzięki webinarom możesz z łatwością nawiązać kontakt nawet z kilkoma tysiącami osób na całym świecie jednocześnie. Zyskujesz szansę na podzielenie się cenną wiedzą i umiejętnościami, zdobycie zaufania oraz tytułu eksperta i poszerzenie grona swoich klientów. Wszystko to bez wychodzenia z domu, konieczności wynajmowania sali i tracenia czasu na dojazdy.

Opinie

Renata Myczka superwizowała moje warsztaty, za co bardzo ‎jej dziękuję. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej ‎kompetencji trenerskich. Bardzo dużo merytorycznych ‎wskazówek, które mi przekazała, uświadamiają mi, w którym ‎kierunku mam się rozwijać i co poprawiać, aby stać się ‎bardziej efektywnym trenerem. ‎

‎ Magdalena Kędzia


W swoim życiu zawodowym i osobistym miałam już kilkanaście wystąpień ‎publicznych. Doświadczenie uczy i kształtuje moją osobowość. Jednak ‎warsztaty pozwoliły mi na uzupełnienie wiedzy merytorycznej, która ‎pozwoli mi bardziej się otwierać na scenę oraz na publiczność - inaczej niż ‎obecnie.‎

Anna Szmidt


Dzięki szkoleniu Roberta Oskwarek przełamałam strach przed wystąpieniem ‎publicznym. Bardzo przydatne i profesjonalne warsztaty. A co najważniejsze ‎bardzo miła atmosfera.‎

Olga Bednarska


Mamy przyjemność współpracować z Antonim Łąckim od 11/2014 r. ‎świadczącego swoje usługi w zakresie coachingu oraz szkoleń dedykowanych. Z ‎dotychczasowej współpracy jesteśmy w pełni zadowoleni. Na podstawie ‎dotychczasowych doświadczeń rekomendujemy Antoniego Łąckiego jako ‎rzetelnego trenera i ambitnego człowieka, który swoją postawą służył za wzór dla ‎naszego zespołu. ‎

Master Team ‎Nasi partnerzy


MySkills szkolenia Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu