Тel. +48 (22) 490-81-90
Zamów rozmowę
Testuj bezpłatnie Panel klienta
Zamów rozmowę
Twoje imię:
Ошибка!
Twój numer telefonu:
Ошибка!
pl
eTutorium

Nasz super-zespół eTutorium

Zespół eTutorium to grupa silnych i energicznych superbohaterów, którzy starają się zwalczać wciąż ‎pojawiające się na świecie nudne webinary, przerywający się dźwięk i „zamrażające się” obrazki. ‎Nieustannie niesiemy pomoc planecie szkoleniowców, chroniąc ją przed problemami technicznymi i ‎obojętnością grupy docelowej, a także odkrywając tajemnice tworzenia skutecznego systemu e-‎learningowego. ‎

Współpracować z Tobą będą najbardziej akywni, pozytywni i zmotywowani specjaliści – najlepsi profesjonaliści w swojej dziedznie. Wszyscy bardzo różnimy się od siebie. Reprezentujemy inne wartości, przyzwyczajenia i zainteresowania. Jednak jest coś, co nas łączy – eTutorium

Chcesz ocenić naszą pomoc? Poznaj każdego superbohatera osobiście.

Anna Verba

Anna Verba

Współzałożyciel

Królowa planety eTutorium. Jest motywacją i inspiracją do kolejnych zwycięstw. Obdarzona naturalnym urokiem, charyzmą i potężnym intelektem, może wszystko. Poświęcając się rozwojowi i dobrobytowi firmy, Anna nieustannie zdobywa nowe szczyty, stawia przed sobą wielkie cele i z łatwością je realizuje!

Anastasija Karpova

Anastasija Karpova

СЕО

Jej główna broń to bystry umysł, wytrzymałość i bezgraniczna wyobraźnia. Znakomity inspirator i silny mentor naszego zespołu. Tylko ona wie, jak stworzyć idealną strategię marketingową, aby pokonać konkurencję i podbić rynek!

Alexey Kriczenko

Alexey Kriczenko

Szef rozwoju

Najważniejsza osoba w zespole programistów, bez której rozwój nie byłby możliwy! Samodzielny, odpowiedzialny i dobry przywódca, który dąży do tworzenia wysokiej jakości procesów i każdego dnia daje z siebie tyle, ile tylko może. Tworzy znakomite relacje między deweloperami front-end, back-end i testerami, dba o przestrzeganie terminów i koordynuje pracę z innymi oddziałami.

Inessa Turczan

Inessa Turczan

Kierownik regionalny

Superbohaterka, która poprzez swoją pracę nadaje sens rozwojowi firmy na rynku regionalnym. Kiedyś sama zainteresowała się projektem eTutorium, a dzisiaj aktywnie interesuje nim naszych partnerów. Każdego dnia nieustannie uśmiechnięta i czarująca Inessa wykonuje świetną robotę, aby poszerzyć zakres naszej działalności. Nie ma sobie równych w sztuce przeprowadzania negocjacji, zawierania transakcji i sprzedaży!

Alexandr Krylov

Alexandr Krylov

Wsparcie techniczne

Kolejna ważna osoba, odpowiedzialna za wsparcie techniczne eTutorium i niezawodny członek naszego zespołu! Odpowiedzialny, wszechwiedzący, zawsze można na niego liczyć. To samo sądzą o nim klienci, którym okazuje wszechstronne wsparcie: od odpowiadania na banalne pytania typu „Jak to działa?!” po konsultacje związane z pracą i konfiguracją oprogramowania.

Andrei Gorbatenko

Andrei Gorbatenko

Główny specjalista SEO

Każdy biznes rozwijający się w Internecie wymaga silnej optymalizacji SEO. Wtedy właśnie pojawia się nasz śmiały i odpowiedzialny bohater, Andrei. Już dawno umieścił on wszystkie nasze projekty w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwań w Yandex i Google, a wychodzenie naprzeciw wyszukiwarkom internetowym i algorytmom odpowiadającym za pozycje stron internetowych w wyszukiwaniach to dzisiaj jego typowy dzień w pracy.

Galina Gorbatenko

Galina Gorbatenko

Designer

Komunikuje się z klientami poprzez swoje działania kreatywne, tworząc ciekawe projekty. Zawsze dążąca do celu, i wytrwała. Posiada w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii, którą każdego dnia zaraża innych. Pasjonuje się malarstwem i kinem, które często są dla niej inspiracją. Jej twórcze motto brzmi: „Nieważne, jak trudno i ciężko, zawsze trzeba robić tak, aby design zainteresował odwiedzającego stronę i uczynił go klientem!”.

Katerina Pidan

Katerina Pidan

Content manager

Niezastąpiona członkini zespołu – superbohaterka, która może WSZYSTKO! Na swoje barki codziennie bierze dziesiątki rozmaitych zadań. Nie powstrzymuje jej to jednak przed bezbłędnym wykonywaniem swojej pracy. Włada potężną energią i nadludzką siłą, w połączeniu z którymi może spełniać niektóre funkcje programisty, designera, SMM, kodera i nawet tłumacza.

Danil Burbelo

Danil Burbelo

Front-end Developer

Nasz mistrz w wielu dziedzinach. Wprowadza pomysły naszej firmy w życie, zajmuje się tworzeniem części stron internetowych dla klientów i opracowywaniem interfejsów użytkownika. Utalentowany designer i koder oraz doskonale wykwalifikowany programista – to i tak nie wszystkie jego atuty!

Copyright © 2015 Aktiv Spółka z o.o.

Mobile language switcher