Тel. +48 (22) 490-81-90
Zamów rozmowę
Testuj bezpłatnie Panel klienta
Zamów rozmowę
Twoje imię:
Ошибка!
Twój numer telefonu:
Ошибка!
pl
eTutorium

Szkolenia internetowe na eTutorium Webinar

Platforma eTutorium to wielofunkcyjne rozwiązanie, które umożliwia przeprowadzanie webinarów, prezentacji online, spotkań, konferencji internetowych, szkoleń online, kursów online i innych form kształcenia na odległość oraz komunikacji biznesowej.

Идеальная территория для Вашего онлайн-мероприятия

Idealna platforma dla Twojego spotkania online

W jednym produkcie połączyliśmy najważniejsze nowoczesne funkcjonalne i technologiczne rozwiązania, abyś mógł dzielić się doświadczeniem i wiedzą ze swoimi klientami w możliwie jak najbardziej wygodnym formacie.

Do Twojej dyspozycji oddajemy wiele funkcji umożliwiających przeprowadzanie webinarów, elastyczne plany taryfowe, wygodny interfejs, profesjonalne wsparcie serwisowe i wiele innych unikalnych możliwości.

Zobacz funkcjonał

Główne bogactwo platformy
to ludzie!

Udane projekty nie tworzą się same. Platforma eTutorium to wynik pracy całego zespołu utalentowanych geniuszy – mistrzów w swojej dziedzinie.

To właśnie te osoby dokładają wszelkich starań, aby doskonalić serwis, i pełnią sił pracują nad tym, abyś mógł cieszyć się możliwie jak najlepszymi wynikami.

Главное богатство платформы — это люди!

Wykorzystaj zalety platformy,
aby osiągnąć swoje cele:

DO SZKOLEŃ

DO SZKOLEŃ

Skorzystaj z unikalnej możliwości przeprowadzania skutecznych webinarów i szkoleń online z dowolnego miejsca na świecie. Dziel się swoją wiedzą, zdobywaj uwagę setek potencjalnych klientów i stań się pożądanym na rynku szkoleniowcem.

DO SPRZEDAŻY

DO SPRZEDAŻY

Przeprowadzaj internetowe prezentacje swoich towarów, jednocześnie poszerzając swoją bazę klientów i obszar sprzedaży. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki za pomocą webinarów promocyjnych i konsultacji wideo, podczas których możesz zapoznać potencjalnych klientów z jakością i zaletami swojej oferty.

eTutorium для продаж

DLA SEKTORA PRZEDSIĘBIORSTW

Przeprowadzaj spotkana online z partnerami biznesowymi, spotkania i konferencje wideo między filiami oraz szkolenia firmowe swoich pracowników.

Платформа eTutorium

Korzystaj z platformy e-Tutorium i zobacz, jak wysoki
może być poziom Twoich wydarzeń online.

Teraz możesz skorzystać z bezpłatnego dostępu demonstracyjnego.
Dzięki niemu zapoznasz się z platformą i upewnisz się co do jakości naszego serwisu.

Wypróbuj bezpłatnie
Copyright © 2015 Aktiv Spółka z o.o.

Mobile language switcher