Тel. +48 (22) 490-81-90
Zamów rozmowę
Testuj bezpłatnie Panel klienta
Zamów rozmowę
Twoje imię:
Ошибка!
Twój numer telefonu:
Ошибка!
pl
eTutorium

Opinie klientów

Natalia
Użytkownik serwisu
Z platformy do przeprowadzania webinarów korzystamy już od roku. Jej interfejs i możliwości odpowiadają naszym wymaganiom i odpowiadają danemu formatowi nauczania. Wszystkie problemy techniczne rozwiązywane są operatywnie, a na każde pytanie otrzymujemy wysokiej jakości odpowiedź! Korzystne warunki współpracy to klucz do sukcesu. Planujemy kontynuować korzystanie z usług i rozwijać się w tym obszarze kształcenia. Webinary to naprawdę coś!
Solovev J.A.
Szef Centrum Dokształcania Zawodowego
Jestem zadowolony z korzystania z Waszych usług, ich ceny i jakości. Instrukcje są przystępne, dzięki czemu podczas pracy nie pojawiają się żadne problemy. A nawet jeśli, to i tak wsparcie techniczne reprezentuje najwyższy poziom – Wasi specjaliści zawsze operatywnie eliminują wszelkie trudności. Mogę jedynie pożalić się na to, że ostatnio zapomnieliście o aktywacji dostępu na webinar, chociaż rachunek został opłacony z góry. Rozumiem jednak, że to może zdarzyć się każdemu.
Maria Markova
Dyrektor generalny i współzałożyciel
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Wami. Podoba mi się Wasza opieka nad klientami, przystępne ceny, wygodny (szczególnie dla mnie) jednorazowy zakup webinara, bez miesięcznego abonamentu, a także przyjazny i prosty interfejs strony. Pracownicy z działu wsparcia technicznego zawsze operatywnie rozwiązują pojawiające się problemy (chociaż i tak zdarzają się one bardzo rzadko i najczęściej zależą po prostu od jakości połączenia z Internetem). Głównymi zaletami Waszej firmy, które szczególnie mi imponują, są operatywność i orientacja na klienta. Jako minus podałabym jedynie brak możliwości dodawania plików z prezentacji w formatach oferujących lepszą jakość niż png.
Oleg Dementyev
użytkownik serwisu
Webinary to cudowna rzecz! Jeśli uważasz się za specjalistę w jakiejś dziedzinie, możesz zorganizować swój własny płatny webinar, zaprosić na niego uczestników i tym samym całkiem dobrze zarabiać, dzieląc się swoją wiedzą przez Internet. Doskonaląc się w przeprowadzaniu webinarów, z czasem możesz podnieść cenę swoich usług lub organizować indywidualne szkolenia w systemie online. Ja sam wcześniej zajmowałem się przeprowadzaniem webinarów dla swojego zespołu w biznesie sieciowym, dlatego wiem, o czym mówię. Żeby zyskać maksymalną liczbę uczestników, zadbaj o wybór ciekawej tematyki i przygotuj interesujący program webinara. Ludzie biorą udział w tego typu spotkaniach, aby uzyskać unikalną wiedzę. Nikogo nie interesuje recytowanie jakiegoś artykułu czy podręcznika.
Aleksandr
szkoleniowiec biznesowy
Jestem wykładowcą ze stażem i wiem, że sekret udanego webinara leży w starannym przygotowaniu. Materiał, który chcesz przedstawić uczestnikom, powinien być przejrzyście skonstruowany. Twoim zadaniem nie jest po prostu zebrać ludzi na konkretny webinar, ale sprawić, żeby ci ludzie sami do Ciebie wracali - w końcu to nie ostatni webinar, jaki przeprowadzasz. Musisz ich zainteresować. Nie martw się, wcale nie tak trudno przeprowadzać webinary. Jako szkoleniowiec, musisz po prostu też sam rozwijać się. Z tego, co zauważyłem, na webinary zapisują się osoby, które naprawdę chcą się dokształcać, podczas gdy na spotkania offline ludzie przychodzą przede wszystkim dla towarzystwa. Dlatego też dzięki webinarowi możesz zebrać wymagające grono uczestników, którzy chętnie w nim uczestniczą i interesują się tym, co masz do powiedzenia.
Sergey Nikolaevich
użytkownik serwisu
Już od kilku miesięcy korzystam z webinarów w celu przeprowadzania spotkań firmowych. Nie muszę już martwić się o to, aby wszyscy znaleźli się w jednym biurze, czy odwlekać ludzi od pracy – po prostu wyznaczamy termin i podłączamy się. W ramach webinara można omówić wszystkie pytania związane z pracą, raporty, statystyki oraz przedstawić nowe zadania – mówiąc w skrócie, nie ma żadnych ograniczeń.
Olga Ivanovna Kovaleva
użytkownik serwisu
Webinary stały się dla mnie powodem ku temu, by zmienić rodzaj wykonywanej działalności. Wcześniej pracowałam jako psycholog, ale zawsze czułam, że to mi nie wystarcza. Mój zasób wiedzy z zakresu psychologii cały czas powiększał się. Przeprowadzałam liczne badania, eksperymenty i testy, którymi chciałam się dzielić. Chciałam przeprowadzać szkolenia z zakresu psychologii, wykładać podstawy psychologii i uczyć ludzi, jak stawiać czoła trudnościom, kompleksom, itp. Nie wiedziałam jednak, od czego zacząć – trzeba byłoby znaleźć pomieszczenie do przeprowadzania szkoleń i uczestników, którzy wzięliby w nich udział. Wszystko zmieniło się, w momencie, gdy trafiłam na webinary.biz. Dzięki pomysłowi przeprowadzania szkoleń online pozbyłam się strachu przed porażką i zaryzykowałam. W rezultacie zmieniłam pracę i teraz skutecznie przeprowadzam szkolenia, seminaria i zajęcia online.
Copyright © 2015 Aktiv Spółka z o.o.

Mobile language switcher